Sağlıktan sonra en değer verdiğimiz konu yaşam alanımız olan evlerimizdir. Ev Boyama işlerinde her zaman bu detayı göz önünde bulunduran firmamız daha yaşanabilir, göze hoş gelen, iç açıcı ve nitelikli boyama işleri ile sizlere hizmet vermektedir. Evinizin boyası üstün körü seçilip karar verilecek ve sıradan işlem yapılacak bir konu ve işlem değildir. Bir çok hanede her yıl yenilenen Ev Boyama kimi hanelerde ise bir kaç yıl aynı boya rengi ile devam etmektedir. Bir çok kişi doğru Boyacı ile çalışsada azımsanmayacak sayıda kişiler ise yanlış tercihler nedeni ile parasını sokağa atmaktadır. Sizin için çok değerli olan evlerinizi olabilecek en yüksek kaliteli boya hizmeti ile zevkinize en uygun şekilde boyuyoruz.

Ev Boyama prensiplerimiz nelerdir?

Ev Boyama

Ev Boyama

Boyacı Firmamız için müşteri özelliği her ne olursa olsun öncelikle aynı kalitede hizmet verdiğimiz rahatça söyleyebiliriz. Her müşterimizin evi bizim için son derece önemli, titiz, hassas ve özenle uygulama yapmakta ve kendi evimizden hiçbir fark görmemekteyiz. Tüm projelerde görev alan personellerimizi de bu doğrultuda eskiden olduğu gibi yetiştirmekteyiz. Ev Boyama işlemi öncesinde, devamında ve iş tesliminde uyduğumuz kendi belirlediğimiz firma prensiplerimiz bulunmaktadır.

Boyamaya başlamadan önce mutlaka zemin çalışması yapmakta ve işimizi şansa bırakmamaktayız. Zemin uygulaması eğer yapmazsak hiç bir zaman istediğiniz kalitede bir boya görüntüsü alamayız. Hiç aceleye getirmeden zemin tam istediğimiz seviyeye gelene kadar eviniz içn boya uygulamasına başlamayız. Boya Zemini tam anlamı ile bitip uzman personellerimiz Boyaya başladığında ise farklı personellerimiz ile sürekli proje alanı denetlenmektedir. Her anını son derece yakından takip ettiğimiz evinizde sizin iş tesliminde hiç bir sorun görmeyeceğiniz şekilde teslimatı hedef yapmaktayız.

Ev İçin Boya da Kullanılcak Ekipmanlar

Bizleri Boyacınız için tercih ettiğiniz andan itibaren gerekli tüm yapılanmamız başlamaktadır. Boya seçimi her ne kadar önemli olsada bu işlemler için kulanıcak yardımcı ekipmanlarda son derece değerli ve önemlidir. Basit pazarlıklar içine girmeden tüm yardımcı ekipmanlarımız firma personelimiz tarafından uygulama öncesinde hazır bir şekilde bulundurulacaktır. Ev Boyama için her yeni yapıda yeni malzemeler tercih etmekteyiz ki buda ne kadar kaliteli bir iş çıkacağının garantisi olmaktadır.

Evinizi sıradan işçilik ve ucuz fiyatlara yanlış kişilere teslim etmeyin. Ev Boyama için işin uzmanından hizmet alımı yapın!

Ev Boyamada hangi Marka Boya Kullanmayız?

Ev Boyası Markaları

Ev Boyası Markaları

Sizlerinde çok yakından bildiği gibi ülkemizde son derece kaliteli boya markaları bulunmaktadır. İstanbul Boya Badana işlerimizde çözüm ortağımız olan boya markalarının kullanılabileceği gibi tamamen sizin insiyatifinizde de seçim yapılabilmektedir. Eğer bir konut sahibi bir önceki boya markasından memnun ve onunla devam etmek istiyorsa bizim için herşey oldukça olumludur. Kendi evinizde istediğiniz boya ürününü tercih edebilir ve uzmanlarımız tarafından kullanılmasını isteyebilirsiniz. Popüler ve reklamı çok olan boya ürünleri dışında son derece yüksek kaliteye ulaşmış ve belki hiç adını bile duymadığınız markalarda bulunmaktadır. Dyo, Marshall, Bosad, Kale Color, Filli Boya, Çbs, İshakol, Gülen Boya, Favori Boya, Wercap, Bianco, Weber, Silkcoat, As boya, Hob Boya ürünleri projelerimizde sıklıkla tercih ettiğimiz modellerdir.

Ev Boyama Fiyataları Ne Kadardır?

Ev Boyama fiyatlarını senelerdir tüm müşterilerimize olabildiğince ekonomik seviyelerde tutmaktayız. Bir çok konut sahibininde boya işlerinde maliyeti en aza indirmek istediğini bilmekteyiz. Ancak çok çok ucuz işlemler kalitesizliğide beraberinde getirecektir. Normal piyasa koşullarının çok altında olan rakamlara rağbet etmeyiniz. Bu gibi tercihlerde iş sonrası teslimlerde ve iş sırasından olmadık fiyat talepleri ciddiyetsiz firmalardan istenmekte ve olumsuz durumlar Boyacı ve Daire sahibi arasında yaşanmaktadır. Ev Boyama için buradan net bir fiyat belirtip sizleri yanıltmak istemeyiz. Evinizin yapısı, metrajı ve boya türü Boya Fiyatlarını etkileyecektir. Bizlere hemen ulaşıp Ev Boyama Fiyatlarını uzmanlarımızdan hemen öğrenebilirsiniz.