Dış Cephelerde boya işlemi iç mekanlara göre daha uzun süre kalıcı olmalıdır. Boya ürünlerinin imalatıda daha çok iç mekana göre dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ev Dış Cephe Boyaları hakkında yazımızda sizlere bir kaç boya markasının ürünlerinden bahsedeceğiz. Ekibimizin Dış Cephe Boyama için kullanmış olduğu markalar olduğu gibi müşterilerimiz talebine göre dilediklerini boya çeşitlerinde uygulamam yapmaktayız. Boya Badana işlerinde tamamen boya tercihi sizin elinizdedir.

Ev Dış Cephe boyasını tercih ederken bir çok detayı gözden geçirmelisiniz. Eğer bu konuda hiç bir bilginiz yoksa bizlere ulaşabilir ve teknik personellerimizden dış cephe boyaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ev Boyama işçiliğinde ve uygulamada İstanbulun önde gelen firmalarından biriyiz. Tüm talep ve isteklerinizi bizlere kolayca ulaştırabilirsiniz.

Polisan Ev Dış Cephe Boyaları

Polisan Ev Dış Cephe Boyaları

Polisan Ev Dış Cephe Boyaları

Ev boyamada sıkça kullanmış olduğumuz boya ürün gruplarından biri olan Polisan için Dış cephe boyalarından bazılarını listeledik.

  • Polisan Quartz Dış Cephe Boyası : Oldukça canlı renklere sahip olan bu boya ürünü uzmanlarımız tarafından tavsiye edilmektedir. Su Bazlı boya özelliği bulunup, Yüksek su buharı geçirgenliği bulunmaktadır. Ayrıca Silikonlu boyadır.
  • Polisan Natura a1 Dış Cephe Boyası : Su bazlı özelliğine sahip bir boyadır. Yüzey kısmının su geçirmesine izin vermez. Her türlü beton, briket, gaz beton, sıva, tuğla vb. mineral yüzeyler üzerinde kolaylıkla kullanılabilmektedir.
  • Polisan Natura Exelans Dış Cephe Boyası : Bu polisan boyasıda su bazlı olup Akrilik Kopolimer esaslıdır. Mat Dış Cephe boyasıdır. Kendinden yıkanabilmem özelliği bulunmaktadır.

Marshall Ev Dış Cephe Boyaları

Marshall Ev Dış Cephe Boyaları

Marshall Ev Dış Cephe Boyaları

Boya denince yine ülkemizde akla gelen bir kaç markadan biride Marshall boyalarıdır. Hem iç mekanda hemde dış mekanlar için ve yüzeyler için son derece kaliteli ve canlı renklere sahip ürünleri bulunmaktadır. İstanbul içinde uygulama yaptığımız bir çok evde Marshall Boyalarını kullanmaktayız. Marshallın dış cephe için üretmiş olduğu bazı Dış Cephe Yüzey boyalarını listeledik.

  • Silikonlu Flat Beyaz Dış Cephe Boyası : Su Bazlı boya özelliği vardır. Yüksek örtücü özelliği bulunmaktadır. Katlar arasındaki kuruma süresi 12 saat tam kuruma ise 24 saati bulmaktadır.
  • Marshall Protect Silikonlu Dış Cephe Boyası: Su Bazlı ve Silikon katkılı bir boyadır. Yüksek örtücü özellik değeri bulunmaktadır. Neme ekstra dayanım özelliği bulunur. Ürün için 3 yıla kadar renk solmama garantisi verilmektedir.

Dyo Ev Dış Cephe Boyaları

Dyo Ev Dış Cephe Boyaları

Dyo Ev Dış Cephe Boyaları

Dyo boyayı uzunca bir süre anlatmamızda gerek yoktur. Ülkemizin en önde gelen ve bilindik vede sıkça tercih edilen boya markalarından biridir. İstanbulda bir çok Ev Dış Cephe boyama ve iç mekan boyama da Dyo ürünlerini kullanmaktayız. İstanbul Boyacı olarak Dyo Ev Dış Cephe Boyaları için sizlere bir kaç ürünü aşağıda sıraladık.

  • DYO Dinamik Silikonlu Dış Cephe Boyası : Su itici özelliği sayesinde uzun bir süre kullanım ömrü bulunmaktadır. Akrilik emülsiyonlaştırıcı esaslı bir boyadır. Silikonlu, su bazlı, mar görünümlüdür. Su iticiliği ve örtücülüğü son derece yüksek oranlara sahip bir boyadır. TS 7847 ye uygundur. Üretim ve İşçilik hatalarına karşı ürün 2 yıl garantilidir.
  • Teknotex Dış Cephe Boyası : Dyonun bu ürünü teflon katkılı, su bazlı, üstün teknoloji ile üretilmiş ev dış cephe boyasıdır. Alkali özelliği vardır. Kimyasal direnç bakımından yüksek Teknotex sayesinde yüzeylere son derece etkili bir şekilde yapışmaktadır. Yine diğer Dyo ürünlerinde olduğu gibi yüksek bir örtücülüğe sahiptir. Yüzeylerde ayrıca kılcak çatlatları kapatır ve örter. Yeniden çatlak oluşumlarına da izin vermez. Yüzeyi yağmur suları ile kolayca yıkanabilmektedir. Su Bazlı ve Teflon katkılıdır.

Ev Dış Cephe Boyaları hakkında farklı ürünler için bizlere danışabilirsiniz.